Projektowanie okładek książek i promocja Marketing — korzystanie z portali społecznościowych do sprzedaży książek — Squidoo

Autorzy książek Hej, hej! Squidoo to sieć społecznościowa, tak, kolejna. Jednak przynoszą korzyści w takim stopniu, w jakim wszyscy potrzebujemy promować nasze książki i usługi! Wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych, takich jak MySpace, Facebook, Digg i inne, najpierw spróbowałem Squidoo. Czemu? cóż, brzmiało to tak uroczo i wiele lat temu, kiedy zarejestrowałem się w MySpace, naprawdę nie byłem pewien, co się dzieje, więc wywołało to u mnie wielki niepokój.

visit https://blackbridgebowl.com/

Ten typ strony doskonale nadaje się do rozpoczęcia obecności książki w Internecie, chyba że masz już witrynę internetową, w której będą przechowywane Twoje informacje. Po zakupie adresu URL będziesz mógł przekierować go na tego typu stronę i staniesz się częścią sieci społecznościowej, która za pomocą odpowiednich słów kluczowych będzie w stanie zlokalizować Twoją książkę po nazwie lub temacie. I możesz umieścić linki do swoich Amazon, Lulu lub innych list sprzedaży. Rozszerzenie zasięgu promocyjnego i marketingowego Twojej książki i tematu.

Oto kilka krótkich wyjaśnień How To oraz przykładów i możliwych sugestii dotyczących wykorzystania takiej strony dla Twojej usługi, produktu lub książki.

Squidoo i jego obiektyw oraz moduły

1. Soczewka to strona, dla usługi lub Twojej książki… w szczegółach. Uważam to za bardzo ekscytujące ze względu na to, co oferuje. Jeśli masz kilka firm i koncepcji, możesz stworzyć soczewkę, która skupi się na nich wszystkich i po jednym dla każdego z nich. W ten sposób uzyskujesz bardziej „solidne” linki zwrotne, jeśli masz witrynę internetową, w przeciwnym razie jest to dobra ekspozycja dla uczestników sieci społecznościowej. Możesz rozważyć opublikowanie kilku zdjęć i kopii, a także filmów i ulubionych z Amazona, a to działa w celu promowania twoich rzeczy. (tak, to termin techniczny)

2. Moduły: w ten sposób przekazujesz informacje do obiektywu. Mają moduły do wideo, RSS, tekstu i około jedenastu różnych opcji do wyboru i tyle, ile chcesz. Możesz wybrać od jednego do nieograniczonej liczby modułów tekstowych, aby wyróżnić swoje produkty, książki, referencje i artykuły, aby dać ci wyobrażenie o tym, jak możesz z nich korzystać.

3. Moduł tekstowy: chciałem trochę o tym porozmawiać. Odkryłem, że ponieważ nie jestem wizażystą kodu, jeśli używasz narzędzia do tworzenia stron WYSIWYG, wpisz lub skopiuj/wklej dowolny tekst, który chcesz umieścić na stronie, w programie WYSIWYG i dodaj wszystkie odpowiednie linki … tak linki ! do innych stron, które możesz chcieć wyróżnić. Wszystko to odbywa się w narzędziu do tworzenia stron internetowych, a następnie przeglądasz źródło, kopiujesz i wklejasz do modułu tekstowego Squidoo, w którym znajduje się już twój obraz. Staraj się nie robić żadnych twardych zwrotów, ponieważ zauważyłem, że pozostawiło to dużo miejsca między akapitami, więc używaj tylko miękkiego powrotu. (zmiana/powrót)

4. Ogólny układ: Jest miejsce na Twoje zdjęcie i biografię. Dostępny jest „wstępnie ustawiony” moduł wprowadzający dla zdjęcia i tekstu Twojej książki lub Twojej książki. To jest pierwszy moduł na stronie, więc jest ważny. Możesz sprawdzić, jakie są Twoje niszowe słowa kluczowe i umieścić jak najwięcej w tej przestrzeni, aby pomóc kierować ruchem.

Kiedy zaczniesz dodawać moduły i będziesz mógł je przenosić w dowolnej kolejności… może pewnego dnia najpierw chcesz obejrzeć film, a następnego następnego książkę… po prostu kliknij i przeciągnij. I mam na myśli proste!

A moją następną wizytą będzie Facebook. Ty też możesz chcieć zacząć odkrywać różne strony. Naprawdę czerpię korzyści z promocyjnej części tych stron i tego, jak ważne jest, aby słowa kluczowe pasowały do tematu książki lub usługi. Opublikuję kolejny artykuł, abyście byli na bieżąco z tym, co się tam dzieje… Słyszałem, że też jest całkiem niezły!

You may also like